Ingen kan vara specialist på allt. Vi har valt att fokusera på det vi kan allra bäst.

Lagerlings är den enda mäklaren som uteslutande är specialiserad på Östermalmsvåningar. Eftersom vi varje år förmedlar fler hem på Östermalm än någon annan mäklare har vi kunnat bygga upp marknadens starkaste spekulantregister. Vi har handplockat branschens bästa och mest erfarna mäklare. Våra stylister, vår fotograf och art director ser till att ditt hem visas från sin allra bästa sida. Allt detta kommer dig tillgodo när du väljer att sälja genom oss.

Ann-Charlotte Stenbeck
Fastighetsmäklare Ann-Charlotte Stenbeck anncharlotte@lagerlings.se 070 - 788 38 77 08 - 660 16 00
Richard Lagerling
Fastighetsmäklare Richard Lagerling richard@lagerlings.se 070 - 728 22 00 08 - 660 16 00
Anne-Cathrine Arph
Fastighetsmäklare Anne-Cathrine Arph ac@lagerlings.se 070 - 630 40 85 08 - 660 16 00
Jonathan Lundin
Fastighetsmäklare Jonathan Lundin jonathan@lagerlings.se 073 - 034 70 56 08 - 660 16 00
Johanna Nydén
Fastighetsmäklare Johanna Nydén johanna@lagerlings.se (föräldraledig) 08 - 660 16 00
Jan Lagerling
Fastighetsmäklare Jan Lagerling jan@lagerlings.se 070 - 715 81 03 08 - 660 16 00
Camilla Uveskog
Projektledare Camilla Uveskog camilla@lagerlings.se 070 - 863 38 00 08 - 660 16 00
Linda Skoglund
Projektledare Linda Skoglund linda@lagerlings.se 070 - 843 55 00 08 - 660 16 00
Louise Wallgren
Marknadschef Louise Wallgren louise@lagerlings.se 070 - 932 70 60 08 - 660 16 00
Madeleine Lagerling
Kontorschef Madeleine Lagerling madeleine@lagerlings.se 070 - 715 81 02 08 - 660 16 00
Anneli Spandow
Inredningsstylist Anneli Spandow stylist@lagerlings.se (föräldraledig) 08 - 660 16 00

Bor du på Östermalm och funderar på att sälja din bostad?

Vi på Lagerlings förmedlar varje år fler Östermalmshem än någon annan mäklare och vi är experter på just din stadsdel. Lämna gärna dina kontaktuppgifter så hör en av våra erfarna mäklare av sig till dig.