Anne-Cathrine Arph Anne-Cathrine Arph Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 630 40 85 ac@lagerlings.se
Ann-Charlotte Stenbeck Ann-Charlotte Stenbeck Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 788 38 77 anncharlotte@lagerlings.se
Felipe Martinez Felipe Martinez Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 072 - 167 02 00 felipe@lagerlings.se
Richard Lagerling Richard Lagerling Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 728 22 00 richard@lagerlings.se
Johanna Nydén Johanna Nydén Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 494 72 72 johanna@lagerlings.se
Jan Lagerling Jan Lagerling Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 715 81 03 jan@lagerlings.se
Lisa Norlén Lisa Norlén Inredningsstylist   070 - 847 03 00 lisa.norlen@lagerlings.se
Johan Nilson Johan Nilson Fotograf   070 - 889 83 84 johan@lagerlings.se
Louise Wallgren Louise Wallgren Marknadschef   070 - 932 70 60 louise@lagerlings.se
Madeleine Lagerling Madeleine Lagerling Fastighetsmäklare / Kontorschef 08 - 660 16 00 070 - 715 81 02 madeleine@lagerlings.se
Veronica Arph Veronica Arph Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 962 62 17 veronica@lagerlings.se

Ingen kan vara specialist på allt. Vi har valt att fokusera på det vi kan allra bäst – att förmedla vackra hem på Östermalm och Djurgården. 

Lagerlings är den enda mäklaren som uteslutande är specialiserad på Östermalmsvåningar. Eftersom vi varje år förmedlar fler hem på Östermalm än någon annan mäklare har vi kunnat bygga upp marknadens starkaste spekulantregister. Vi har handplockat branschens bästa och mest erfarna mäklare. Våra stylister, vår fotograf och art director ser till att ditt hem visas från sin allra bästa sida. Allt detta kommer dig tillgodo när du väljer att sälja genom oss.

Anne-Cathrine Arph Anne-Cathrine Arph Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 630 40 85 ac@lagerlings.se
Ann-Charlotte Stenbeck Ann-Charlotte Stenbeck Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 788 38 77 anncharlotte@lagerlings.se
Felipe Martinez Felipe Martinez Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 072 - 167 02 00 felipe@lagerlings.se
Richard Lagerling Richard Lagerling Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 728 22 00 richard@lagerlings.se
Johanna Nydén Johanna Nydén Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 494 72 72 johanna@lagerlings.se
Jan Lagerling Jan Lagerling Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 715 81 03 jan@lagerlings.se
Lisa Norlén Lisa Norlén Inredningsstylist   070 - 847 03 00 lisa.norlen@lagerlings.se
Johan Nilson Johan Nilson Fotograf   070 - 889 83 84 johan@lagerlings.se
Louise Wallgren Louise Wallgren Marknadschef   070 - 932 70 60 louise@lagerlings.se
Madeleine Lagerling Madeleine Lagerling Fastighetsmäklare / Kontorschef 08 - 660 16 00 070 - 715 81 02 madeleine@lagerlings.se
Veronica Arph Veronica Arph Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 962 62 17 veronica@lagerlings.se

Bor du på Östermalm och funderar på att sälja din bostad?

Vi på Lagerlings förmedlar varje år fler Östermalmshem än någon annan mäklare och vi är experter på just din stadsdel. Lämna gärna dina kontaktuppgifter så hör en av våra erfarna mäklare av sig till dig.