Anne-Cathrine Arph Anne-Cathrine Arph Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 630 40 85 ac@lagerlings.se
Ann-Charlotte Stenbeck Ann-Charlotte Stenbeck Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 788 38 77 anncharlotte@lagerlings.se
Richard Lagerling Richard Lagerling Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 728 22 00 richard@lagerlings.se
Jan Lagerling Jan Lagerling Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 715 81 03 jan@lagerlings.se
Jonathan Lundin Jonathan Lundin Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 073 - 034 70 56 jonathan@lagerlings.se
Johanna Nydén Johanna Nydén Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 494 72 72 johanna@lagerlings.se
Camilla Uveskog Camilla Uveskog Projektledare 08 - 660 16 00 070 - 863 38 00 camilla@lagerlings.se
Linda Skoglund Linda Skoglund Projektledare 08 - 660 16 00 070 - 843 55 00 linda@lagerlings.se
Madeleine Lagerling Madeleine Lagerling Kontorschef 08 - 660 16 00 070 - 715 81 02 madeleine@lagerlings.se
Louise Wallgren Louise Wallgren Marknadschef 08 - 660 16 00 070 - 932 70 60 louise@lagerlings.se
Viktor Harde Viktor Harde formgivare / originalare 08 - 660 16 00 073 - 616 31 41 viktor@lagerlings.se
Anneli Spandow Anneli Spandow Inredningsstylist     stylist@lagerlings.se

Ingen kan vara specialist på allt. Vi har valt att fokusera på det vi kan allra bäst – att förmedla vackra hem på Östermalm och Djurgården. 

Lagerlings är den enda mäklaren som uteslutande är specialiserad på Östermalmsvåningar. Eftersom vi varje år förmedlar fler hem på Östermalm än någon annan mäklare har vi kunnat bygga upp marknadens starkaste spekulantregister. Vi har handplockat branschens bästa och mest erfarna mäklare. Våra stylister, vår fotograf och art director ser till att ditt hem visas från sin allra bästa sida. Allt detta kommer dig tillgodo när du väljer att sälja genom oss.

Anne-Cathrine Arph Anne-Cathrine Arph Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 630 40 85 ac@lagerlings.se
Ann-Charlotte Stenbeck Ann-Charlotte Stenbeck Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 788 38 77 anncharlotte@lagerlings.se
Richard Lagerling Richard Lagerling Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 728 22 00 richard@lagerlings.se
Jan Lagerling Jan Lagerling Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 715 81 03 jan@lagerlings.se
Jonathan Lundin Jonathan Lundin Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 073 - 034 70 56 jonathan@lagerlings.se
Johanna Nydén Johanna Nydén Fastighetsmäklare 08 - 660 16 00 070 - 494 72 72 johanna@lagerlings.se
Camilla Uveskog Camilla Uveskog Projektledare 08 - 660 16 00 070 - 863 38 00 camilla@lagerlings.se
Linda Skoglund Linda Skoglund Projektledare 08 - 660 16 00 070 - 843 55 00 linda@lagerlings.se
Madeleine Lagerling Madeleine Lagerling Kontorschef 08 - 660 16 00 070 - 715 81 02 madeleine@lagerlings.se
Louise Wallgren Louise Wallgren Marknadschef 08 - 660 16 00 070 - 932 70 60 louise@lagerlings.se
Viktor Harde Viktor Harde formgivare / originalare 08 - 660 16 00 073 - 616 31 41 viktor@lagerlings.se
Anneli Spandow Anneli Spandow Inredningsstylist     stylist@lagerlings.se

Bor du på Östermalm och funderar på att sälja din bostad?

Vi på Lagerlings förmedlar varje år fler Östermalmshem än någon annan mäklare och vi är experter på just din stadsdel. Lämna gärna dina kontaktuppgifter så hör en av våra erfarna mäklare av sig till dig.